Lost Souls: Enchanted Paintings (Full)

Mac OS için Macera Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 6.99$
  • Boyut 507 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Lost Souls: Enchanted Paintings (Full); Mac OS tabanlı cihazlarınızda oynayabileceğiniz, Bella'nın kaybolan çocuğunu bulmaya çalışacağınız eğlenceli bir macera bulmaca oyunudur.

Lost Souls: Enchanted Paintings (Full)Mac OS tabanlı cihazlarınızda oynayabileceğiniz, Bella'nın kaybolan çocuğunu bulmaya çalışacağınız eğlenceli bir macera bulmaca oyunudur.

Etkileyici bir hikayeye sahip olan oyunda Bella ve oğlu evlerinde huzurlu bir hayat sürmektedir. Ancak kapılarından görülen gizemli kale resminden sonra oğlu esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolur. FBI ve polis Bella'nın oğlunu bulmak için ellerinden geleni yaparlar ancak bulamazlar. Artık Bella'nın tek yapması gereken uhrevi arkadaşlarından yardım istemek. Size düşen görev Bella'ya oğlunu bulması için yardım etmek.

Lost Souls: Enchanted Paintings (Full) oyunu içerisinde; 44 oyun düzeyi, 25 muhteşem yerler, 25 zorlu mini oyun, Game Center desteği, iPhone 4 Retina Ekran desteği gibi bir çok kullanışlı ve eğlenceli özellik bulunuyor.

Ayrıca oyunda İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Portekizce Brezilya İngilizce, Fransızca, Korece, Çince, Japonca dil desteği bulunmaktadır.

Boş zamanlarınızı değerlendirmek için mükemmel bir çözüm olan Lost Souls: Enchanted Painting (Full) oyununu denemenizi öneririm.

İyi Eğlenceler!

Lost Souls: Enchanted Paintings (Full) indir